איך לרכוש סופח לחות יד 2? מדריך רכישה

הצבת סופח לחות חשמלי להורדת הלחות בבית או במשרד כרוכה בהוצאה כספית לא מבוטלת. לעתים משתלם אפילו לרכוש סופח לחות משומש מיד שניה.
רגע לפני שאתם מתחילים לחפש מכשיר להורדת לחות משומש באתרי יד 2 למיניהם רצוי שתקראו את המדריך הבא.

כמה עולה סופח לחות חדש?
אם מצאתם סופח לחות יד 2 באתר יד 2 או באתר מכירות פריטים משומשים השוו את דגם הסופח שבמודעה למחירו של סופח לחות חדש. אם לא מצאתם את אותו הדגם מפורסם למכירה חדש בחנויות זה יכול להיות סימן שמדובר בסופח מדגם ישן ומכאן גם לקבל אומדן על גילו של הסופח.

במידה וכן מצאתם את אותו הדגם בחנות או באינטרנט וודאו כי אכן מדובר באותם יצרן ודגם- אם הפרש הפרש המחיר בין סופח ישן לחדש אינו גדול רצוי לשקול רכישה של סופח חדש הכולל גם אחריות יצרן.

לביצוע השוואת מחיר של הסופח מיד 2 לסופח חדש מומלץ גם להיעזר באתר השוואת המחירים זאפ– שם תוכלו להשתמש גם במסננים לפי יצרן, דגם והספק של כל גדמי הסופח.

מתי נרכש הסופח?
ביצירת קשר עם המוכר בקשו לראות חשבונית קניה של הסופח, כך תוכלו להבין את גילו ואת זמן השימוש המדויק במכשיר. בנוסף- יכול להיות שהסופח נמצא עדיין בתקופת האחריות ובמקרה של בעיה תוכלו לממש את האחריות בהצגת החשבונית.
אם אין למוכר חשבונית נסו לחפש את הדגם הספציפי של המכשיר כדי לבדוק אם אותו הדגם עדיין נמכר בחנויות.

בררו מהיכן נרכש הסופח
למקום שבו נרכש הסופח גם ישנה משמעות. האם המקום קיים עדיין? האם במקרה של תקלה יש עם מי לדבר? אם המקום עדיין קיים נסו להתקשר ולברר על מחיר סופח לחות חדש.
שווה לשאול אפילו אם יש הנחה לרכישה במזומן במקום- כך תוכלו לצמצם את פער המחיר בין סופח ישן לחדש.

האם סופח הלחות מיצרן מוכר?
בעולם הגלובלי שלנו כמעט כל אחד יכול להתחיל לייבא לארץ סופח לחות ולהתחיל לשווק אותו. לרוב יהיה מדובר בייבוא של מוצרים באיכות ירודה יותר מסין שם מחכים את דגמי המקור האירופים כמעט כמו כל מוצר אחר.
אם מדובר ביצרן מסין אין משמעות הדבר כי הסופח לא טוב אלא שבמקרה זה מומלץ לברר מהי תקופת האחריות של המכשיר ואיך ניתן לממשה במקרה של תקלה בסופח.

נסו לאתר נזקים ושברים חיצוניים
ניתן ללמוד הרבה על הסופח ממצבו החיצוני. חפשו נזקי שבר, שריטות או חבלות במכשיר העלולות לפגוע בתפקודו. נסו לפתוח את מיכל האגירה לוודא שהוא תקין ואינו שבור.
לחצו על כפתורי ההפעלה במכשיר בזמן שאינו בחשמל וודאו שכל הכפתורים תקינים וחיזרו על פעולה זו כאשר המכשיר מחובר לחשמל על מנת לוודא את פעולתם.

בקשו להפעיל את הסופח
ובכן, אפשר לדבר הרבה על איך לרכוש סופח לחות משומש אולם אין דבר יותר טוב מאשר להפעיל את הסופח אצל המוכר ולתת לו לעשות את מה שהוא אמור לעשות- לספוח לחות.
בקשו מהמוכר להפעיל את הסופח למשך מספר דקות, מומלץ אף לעשות זאת מיד כשמגיעים אל המוכר על מנת שהסופח יעבוד מספיק זמן בשביל לקלוט לחות ולהפוך אותה למים שיצטברו במיכל האגירה.

מחפשים סופח לחות יד 2? אולי תוכלו למצוא סופח מתצוגה בחנות בהנחה! לבדיקת מלאי צרו קשר עם החנות 058-7799600