מדריך להובלה והתקנה בטוחה של קולט לחות

הובילו את קולט הלחות בעמידה

בשל העובדה שקולט לחות פועל באמצעות מדחס על מנת ליצור את הטמפרטורה הנמוכה שתגרום לעיבוי המים שבאוויר בכניסה למכשיר יש להוביל את המכשיר במצב עומד.
במידה ואתם מובילים סופח לחות הימנעו מלהשכיב את הסופח בתא המטען והובילו אותו בתוך הרכב מאחורי מושב הנהג או הנוסע כשהוא עומד.

קבלו הוראות שימוש בחנות

אין ספק שהדרך הכי טובה לפתור את בעיית הלחות שלכם היא על ידי קולט לחות אבל אולי יותר חשוב מזה הוא התאמת המכשיר לגודל החלל שלכם ולבעיה הספציפית שלכם ובעידן של הזמנות און ליין ישנו עדיין יתרון לרכישה מול מוכר בחנות, שם תוכלו לראות את הקולט בפעולה (במידה ויש לחנות קולטי לחות בתצוגה) לקבל הדרכה לתפעול המכשיר על ידי המוכר בחנות וגם לשאול שאלות.

המתינו לפני החיבור לחשמל

הסיבה העיקרית להמתנה לפני החיבור לחשמל היא למקרה שבאחר משלבי האספקה הקולט נטה על צידו. יש לאפשר לשמן שבמדחס להתנקז אל אגן השמן הייעודי שבמדחס.
פעולה זו יכולה להימשך כשעה ולכן יש להמתין את פרק הזמן הזה לפני חיבור הקולט לשקע החשמל.

קראו את חוברת ההוראות

השקיעו מספר דקות לעיון בעלון ההפעלה של המכשיר, חשובות במיוחד הן הוראות הבטיחות של הקולט טרם ההפעלה וגם תפעול כללי של המכשיר והתמודדות עם תקלות.

טיפ חשוב- שמרו קבלה למימוש אחריות

שימרו את חשבונית הקנייה על כל מקרה שלא יהיה. לעתים רחוקות אמנם אבל עדיין עלולים להיתקל במקרה של קולט לחות שאינו פועל באופן תקין ואז תרצו לממש את האחריות תוכלו לעשות זאת בקלות עם הצגת חשבונית קניה.