סובלים מלחות גבוהה וצריכים להפעיל סופח לחות? אלו הדגמים המומלצים השקטים ביותר

גיליתם עובש מאחורי הספה, הבגדים בארון מרגישים לחים, נכנסים לבית ויש ריח טחב לא נעים? כנראה שיש לחות גבוהה בחדר שמזיקה לריהוט, ביגוד ואף אינה בריאה לבני האדם.
הפתרון היעיל ביותר להורדת לחות ומניעת עובש אבל חשוב לדעת שסופח לחות פועל על ידי מדחס ומאוורר, שני הרכיבים האלו מייצרים רמה מסויימת של רעש בפעולתם ולכן אם נרצה שהסופח יפעל במקום כמו לדוגמה חדר השינה שלנו או בחדר הארונות שצמוד לחדר השינה נרצה מכשיר שקט ככל האפשר.
עם ניסיון של מעל ל-12 שנים ועבודה עם מרבית החברות מצאנו עבורכם את הדגמים השקטים ביותר מבלי להתפשר על איכות ואמינות.

1. SMART AIR 12L WHITE

אחד מרבי המכר בשנים האחרונות הוא סופח לחות SMART AIR 12L WHITE בהספק של 12 ליטר ליממה. הדגם בצבע הלבן מיובא לארץ מעל לשלוש שנים והוא נותן פתרון עיצובי לדגם המקביל והוותיק יותר עם פאנל הבקרה השחור. הסמרט 12 הוא דגם אמין ושקט שיהיה אפקטיבי לחדרים בשטח של עד 25 מטר מרובע ומרבית הלקוחות שלנו מצליחים לישון כשהוא פועל בחדר השינה שלהם.
עוצמת הרעש לפי הצהרת היצרן היא 40 דציבל אולם בהפעלה על עוצמת המאוורר הנמוכה עוצמת הרעש נמוכה אף יותר.
לדגם הזה מיכל אגירה בנפח של 2.6 ליטר וניתן לקבוע לו בקלות את רמת הלחות הרצויה על מנת לווסת פעולתו ושלא יפעל באופן רציף 24 שעות ביממה.

2. SMART AIR 12L

ללא ספק, סופח הלחות הנמכר ביותר בשנים האחרונות. בין אם מדובר במחסן תת קרקעי, חדר שינה או חדר ארונות, SMART AIR 12 הוא התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם.
סופח מקצועי ואיכותי בהספק של 12 ליטר ביממה עם פעולה חרישית שכמעט ואינה מורגשת בחדר.
לדגם הזה מיכל אגירה בנפח 2.6 ליטר או אפשרות לחיבור צינור לניקוז קבוע. צריכת החשמל נמוכה גם היא (180W) וגם הפעלה רצופה שלו לא תנפח את חשבון החשמל שלכם.

3. SMART AIR 13L

עם התקדמות הטכנולוגיה והצורך בשוק למכשירים חכמים יותר הגיע לארץ הדגם Smart air 13L שהתכונה הייחודית לו היא היכולת לשלוט במכשיר גם דרך אפליקצייה ייעודית.
ההספק של הדגם הוא 13 ליטר ליממה והוא עשוי פלסטיק קשיח ואיכותי בגימור מאט המעניק לו מראה אלגנטי וחלק.
עוצמת הרעש המוצהרת על ידי היצרן היא 39 דציבל אולם במצב עבודה SLEEP עוצמת הרעש נמוכה אפילו יותר וגם תאורת הלד נכבית על מנת לא להפריע לכם בחדר השינה.
נפח המיכל מעט קטן יותר מאשר הדגם של ה-12 ליטר אבל צריכת החשמל נמוכה משמעותית, רק 135W.
בעזרת האפליקצייה ניתן להדליק ולכבות את הסופח, לקבוע את רמת הלחות הרצויה וגם לראות את רמת הלחות הנוכחית בחדר.

4. S&P DHUM 12E

דגם ותיק בשוק מתוצרת חברת S&P ספרד הוא DHUM 12E עם הספק של 12 ליטר ביממה עם מראה קלאסי ונקי ועוצמת רעש של 40 דציבל.
ל-DHUM 12E 2 עוצמות מאוורר ומיכל אגירה בנפח 2.5 ליטר.